Kontakt

Hör av dig med frågor och funderingar

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Aleva.
Ring, maila eller kom förbi.
Vi finns här för att hjälpa dig.

Umeå

Björnvägen 17
906 40 Umeå

090-19 80 11

info@alevaomsorg.se

Agnes Hortlund

Planerare
070-680 87 74 agnes@alevaomsorg.se

Johanna Nilsson

Teamledare
070-680 87 52 johanna@alevaomsorg.se

Tina Lindberg

Teamledare städ
070-680 87 43 tina@alevaomsorg.se

Sara Wilander

Planerare
070-680 87 24 saraw@alevaomsorg.se

Miriam Lundmark

Planerare (föräldraledig)

Holmsund

Järnvägsgatan 32
913 31 Holmsund

090-19 80 11

info@alevaomsorg.se

Marika Johansson

Teamledare (föräldraledig)
070-680 87 28 marika@alevaomsorg.se

Fredrik Lundmark

Planerare
070-680 86 58 fredrik@alevaomsorg.se

Jannicke Perman

Teamledare
070-680 87 09 jannicke@alevaomsorg.se

Sandra Holmblad

Planerare
070-680 87 40 sandra@alevaomsorg.se

Nordmaling

Kyrkogatan 8
914 33 Nordmaling

0930-10 200

nordmaling@alevaomsorg.se

Veronica Hansson

Teamledare/kundansvarig
070-680 87 39 veronica@alevaomsorg.se

Lovis Mattsson

Planerare
0930-102 00 lovis@alevaomsorg.se

Assistans

Yuri Strekozov

Verksamhetschef och kundansvarig
070-680 87 37 yuri@alevaomsorg.se

Veronica Hansson

Teamledare/kundansvarig
070-680 87 39 veronica@alevaomsorg.se

Verksamheten

Aron Kristoffersson

Ekonomi
070-680 87 89 aron@alevaomsorg.se

Yuri Strekozov

Verksamhetschef assistans
070-680 87 37 yuri@alevaomsorg.se

Sara Libell

Verksamhetschef hemtjänst
070-680 87 10 saral@alevaomsorg.se

Anna Gustavsson

HR
070-680 87 08 anna@alevaomsorg.se

Skriv till oss

Har du frågor eller funderingar är du välkommen att skriva till oss