Kontakt

Hör av dig med frågor och funderingar

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Aleva.
Ring, maila eller kom förbi.

Vi finns här för att hjälpa dig.

Umeå

Björnvägen 17
906 40 Umeå

090-19 80 11

info@alevaomsorg.se

Emma Granström

Teamledare
070-680 87 08 emma@alevaomsorg.se

Tina Lindberg

Teamledare städ (mammaledig)
070-680 87 43 tina@alevaomsorg.se

Ulrika Foghelin

Planerare
090-198 011 ulrika@alevaomsorg.se

Johanna Nilsson

Teamledare
070-680 87 52 johanna@alevaomsorg.se

Miriam Lundmark

Planerare
070-680 87 24 miriam@alevaomsorg.se

Wilma Jonsson

Planerare städ
070-680 87 74 wilma@alevaomsorg.se

Holmsund

Järnvägsgatan 32
913 31 Holmsund

090-19 80 11

info@alevaomsorg.se

Marika Johansson

Teamledare (mammaledig)
070-680 87 28 marika@alevaomsorg.se

Sara Palmqvist

Planerare
070-680 87 15 sara@alevaomsorg.se

Sara Libell

Teamledare
070-680 87 10 saral@alevaomsorg.se

Nordmaling

Kyrkogatan 8
914 33 Nordmaling

0930-10 200

nordmaling@alevaomsorg.se

Anita Brömster Andersson

Teamledare
070-680 86 58 anita@alevaomsorg.se

Lovis Mattsson

Planerare
0930-102 00 lovis@alevaomsorg.se

Aron Kristoffersson

VD
070-680 87 89 aron@alevaomsorg.se

Frida Nilsson

Kvalitetsansvarig
070-680 87 82 frida@alevaomsorg.se

Yuri Strekozov

Verksamhetschef
070-680 87 37 yuri@alevaomsorg.se

Skriv till oss

Har du frågor eller funderingar är du välkommen att skriva till oss